Samsung запатентувала розумний светр для підзарядки смартфона

0
179

Останнім часом з’являється все більше розумних гаждетов, основною метою яких є спрощення роботи з існуючими пристроями або додавання їм нових функцій. Причому не всі ці девайси повністю ставляться до світу електроніки. Існує вже маса прототипів різної смарт-одягу, але поки за її виробництво не візьмуться великі виробники, поширення вона навряд чи отримає. І схоже, перші кроки в цьому напрямку робить корейський гігант Samsung, який запатентував особливий розумний светр.

Інформація про патент корейців з’явилася на сайті Міжнародного патентного бюро. Інновація від Samsung покликана не просто зігріти в холоду, але і стати портативним зарядним пристроєм, який у всіх сенсах завжди під рукою. На відміну від більшості подібних продуктів, светр від Samsung буде заряджатися від тепла і руху його носія, в той час як більшість існуючих зразків заряджаються від розетки «традиційним» методом (а встромлений в розетку светр, погодьтеся, виглядає злегка дякувати).

На поверхні розумного одягу (а точніше, в області спини) розташовується особливий сенсор, який зчитує інформацію про рух користувача. У цьому місці проводиться енергопередачу і перетворення енергії в придатну для зарядки пристроїв. Інформації про енергетичну ємності на даний момент немає, але в поєднанні з бездротовою зарядкою такий одяг відкриває просто величезний простір для творчості. Тільки уявіть: ви поклали смартфон в кишеню, і поки він там, заряд батареї поповнюється!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here