Австралійський стартап проведе гонку серед літальних авто

0
207

Австралійський стартап Alauda зібрав власний літаючий «болід» Airspeeder Alauda Mark 1 з корпусу гоночного автомобіля. Одержаний в результаті гігантський коптер вертикального зльоту і посадки братиме участь в гонках літаючих машин, запланованих на 2019 рік.

«Автоспорт існує завдяки тому, що у нас є автомобілі. Будь-який тип транспорту розвивається, адже різні компанії постійно прагнуть зробити свої розробки кращими – літати швидше, вище. Ось і ми, створюючи Airspeeder Alauda Mark 1, планували зробити з нього щось на зразок Феррарі », – пояснив глава стартапу Метт Пірсон.

Перший керований політ Airspeeder Alauda Mark 1 відбудеться вже на початку 2018 року, а гонки заплановано стартапом на 2019 рік. Захід продовжує проходити етап узгодження з владою, які, здається, не особливо й заперечують проти його проведення. Головне – привести технічний стан транспортних засобів під вимоги, зазначені в правилах місцевої державної автоінспекції.

Літальний апарат зможе розвинути швидкість до 200 кілометрів на годину, а живити його буде батарея, аналогічна тій, що встановлена ​​в Tesla Model S. Подібні апарату Airspeeder Alauda Mark 1 літальні засоби роблять і в інших країнах. Є подібна розробка і в Росії. Ймовірно, саме їх творців австралійці і планують залучити для участі в гонках.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here