Апаратний кріптокошелёк для Майнер-киберпанков

0
163

Розробники гаманця Opendime днями анонсували новий проект – апаратний кріптокошелёк Coinkite Coldcard для Майнер і кріптоінвесторов. Зовні він нагадує який-небудь гаджет з кіберпанкового роману вісімдесятих років, але це не єдина його гідність.

Розробники повідомляють, що для використання гаманця не потрібно докуповувати налаштовувати спеціальне обладнання. Крім того, йому не потрібно ніяких додатків для комп’ютера – все працює саме за принципом карти пам’яті або HDD, тому можна просто переміщати на нього файли.

Гаманець оснащений OLED-дисплеєм для виведення інформації і кнопками для введення PIN-коду. На ньому буде і роз’єм для карти micro-SD, за допомогою якого можна швидко здійснити резервне копіювання даних, що зберігаються всередині. Крім того, власник отримає можливість дійсно автономно підписувати транзакції, передаючи непідписані або підписані транзакції між пристроями.

Приватний ключ користувача буде зберігатися на спеціальному кріпточіп, а не в основній пам’яті пристрою, що має забезпечити додатковий захист від злому.

Пристрій підготують для роботи з основними гаманцями, а коштувати воно буде близько 50 доларів. У продажу гаджет з’явиться навесні 2018 року, а для попереднього замовлення доступний вже зараз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here