Google заснувала в Китаї лабораторію з досліджень в галузі ШІ

0
161

Корпорація Google оголосила про те, що відкриває в Пекіні центр з досліджень в області штучного інтелекту. Чутки про це ходили в Мережі досить довгий час і ось, нарешті, вони знайшли офіційне підтвердження. Керівництво компанії впевнене, що таким чином вдасться не тільки активно розвивати цю технологію, але ще й набрати штат талановитих китайських співробітників, здатних допомогти Google досягти нових висот в області ІІ.

Незважаючи на те, що пошукова система Google в Китаї давно заблокована, сотні співробітників компанії як і раніше працюють в цій країні. Глава материнської корпорації Alphabet Ерік Шмідт неодноразово заявляв, що Google ніколи не покине Китай, адже він є невичерпним джерелом по-справжньому цінних кадрів, а це ігнорувати ні в якому разі не можна.

ІІ-центр, який відкриє свої двері в Пекіні, буде тісно співпрацювати з іншими підрозділами Google по всьому світу: в Нью-Йорку, Торонто, Лондоні та Цюріху. У центрі вже працюють кілька десятків талановитих розробників і вчених, але, якщо вірити списку вакансій – Google як і раніше зацікавлена ​​в пошуку нових співробітників. На сьогоднішній день відкритими залишаються понад 20 вакансій. Конкурувати компанії доведеться з такими китайськими гігантами, як Baidu, Tencent і Alibaba, кожна з яких також зацікавлена ​​в ІІ-розробках.

«Я вірю, що штучний інтелект відкриє перед нами безмежні можливості. І неважливо, де саме відбудеться черговий технологічний прорив – в Кремнієвій долині або в Пекіні. Важливо лише те, що ІІ зробить життя людей краще. Як для лідируючої компанії в даній області для нас дуже важливо досягти нашої головної мети спільними зусиллями. І для цього нам необхідно об’єднати найсильніших дослідників в цій галузі », – розповів головний ІІ-дослідник Google Cloud доктор Фей-Фей Лі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here